Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


   В 2020 році  Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» в співпраці з Іриною Годуновою, членкинею Національної спілки художників України презентували авторську виставку-продаж «Пори року в Качанівці». Концепт даної виставки полягає у розкритті принад Качанівки в різні пори року. Щоб кожен відвідувач в незалежності від часу приїзду до Качанівки зміг на полотнах цієї художниці знайти свою улюблену пору року в цій садибі. Проект мав успіх, тому цілком закономірно стало його продовження в форматі оновленої виставки в 2021 році. До нового сезону Ірина Георгіївна підготувала нову добірку своїх полотен з пейзажами качанівської садиби. Кожна пора року представлена на виставці, кожна із них знайде свого поціновувача. Тож відвідувачі зможуть і далі отримати естетичне задоволення від споглядання Качанівки через призму різних пір року з полотен цієї талановитої художниці.   

  


  З 2 липня 2021 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» розпочинає роботу виставка сучасного іконопису. Ірина Годунова презентує 31 твір сакрального живопису в качанівському палаці.
  


          17 грудня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» провів реекспозицію постійно діючої виставки «Меморальна кімната В.І. Штернберга» авторським копіями члена спілки художників України Ірини Годунової на картини Штернберга.

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

--- Відвідувачі зверніть увагу!

Відвідувачі зверніть увагу!


З 06 грудня 2021 року заповідник приймає відвідувачів з відповідними обмеженнями, встановлених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки (постанова КМУ від 09.12.2020 №1236, із внесеними змінами постановою КМУ від 24.11.2021 №1240), зокрема за наявності у відвідувачів, крім осіб, які не досягли 18 років, одного із документів:

* зелений COVID-сертифікат (чинний 365 днів)

* міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів) 

*іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними 

  ВООЗ (чинний 365 днів)


* негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену  

   (чинний 72 години) 


*сертифікат про одужання (чинний 105 днів).Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі