Приємної прогулянки, Шановні гості!!! ПОДОРОЖ ДО МАЛЬОВНИЧОЇ КАЧАНІВКИ

У рамках проведення пізнавально-екскурсійних турів по мальовничим куточкам України 14 вересня  відбулась поїздка  для викладачів та співробітників Київського національного університету  будівництва і архітектури до  Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» (Чернігівська область).
Екскурсію та зустріч проводив професор, відомий громадський та політичний діяч, ініціатор акції «7 чудес України» Микола Томенко. Нашу групу в с. Качанівка гостинно зустрів генеральний директор комплексу Володимир Буренко, побажав нашій делегації цікавої подорожі, неймовірних вражень та емоцій від екскурсії а також приємної прогулянки по мальовничим куточкам садибно-паркового комплексу.
🏰🌳Про  створення заповідника, історію заснування «Качанівки» розповіла, та екскурсію по Качанівському палацу провела для нашої групи  екскурсовод  Наталія Пальчиковська. Розповідаючи про Качанівський парк, площа якого 560 га, ми дізнались що це один із найбільших пейзажних парків в Україні та Європі, який  виник на основі природного лісу і нараховує понад 50 порід дерев і 30 видів чагарників. Заповідник був створений у 1981 році, в основу якого входить палацовий ансамбль та парк дворянської садиби, який був заснований в 1770-х роках, власниками садиби були: граф П. Рум’янцев-Задунайський, поміщик на прізвище Почека, Г. Тарновський, наприкінці XIX століття магнат Харитоненко. Дізнались що часто  гостювали і творили в  Качанівсьому замку видатні діячі культури, серед яких — Т. Шевченко, М. Костомаров, М. Глінка, М. Гоголь, М. Щепкін, І. Рєпін, М. Максимович та інші. Неімовірні враження отримали від прогулянки по Качанівському замку, який  має неймовірну історичну та архітектурну цінність завдяки збереженим інтер’єрам: камінам, дзеркалам, кафельним печам.
🏞️Пішохідна прогулянка по мальовничому парку, павільйонам, алеям, парковим місткам, які є пам’ятниками архітектури, залишила незрівняні емоції насолоди єднання з природою, її красою та силою, залишаючи приємні моменти та спогади.Адміністрація заповідника дуже тепло та гостинно прийняла наших колег організувавши після екскурсійного заходу смачний та гарячий обід. В свою чергу не обійшлось і без подарунків для адміністрації заповідника і від нашої сторони, так від колективу архітектурного факультету на знак подяки був переданий подарунок, а саме картина «Качанівська  садиба Тарновських».
Хочеться висловити  слова вдячності за допомогу в організації та проведенні такого заходу ректору Петру Кулікову, першому проректору Денису Чернишеву, проректорам Андрію Шпакову та Олександру Хоменко, деканату  архітектурного факультету, директору студентської їдальні Жанні Мирончук, водію Івану Кіщаку, адміністрації Національного історико–культурного заповідника «Качанівка», професору відомому громадському та політичному діячу Миколі Томенко за підтримку,  можливість організовувати та проводити такі поїздки, цікаві та пізнавальні заходи для наших викладачів та співробітників, можливість відвідувати цікаві екскурсії.
Оксана Бєлозьорова
Завідувачка відділу з організації виховної роботи
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі