Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


   В 2020 році  Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» в співпраці з Іриною Годуновою, членкинею Національної спілки художників України презентували авторську виставку-продаж «Пори року в Качанівці». Концепт даної виставки полягає у розкритті принад Качанівки в різні пори року. Щоб кожен відвідувач в незалежності від часу приїзду до Качанівки зміг на полотнах цієї художниці знайти свою улюблену пору року в цій садибі. Проект мав успіх, тому цілком закономірно стало його продовження в форматі оновленої виставки в 2021 році. До нового сезону Ірина Георгіївна підготувала нову добірку своїх полотен з пейзажами качанівської садиби. Кожна пора року представлена на виставці, кожна із них знайде свого поціновувача. Тож відвідувачі зможуть і далі отримати естетичне задоволення від споглядання Качанівки через призму різних пір року з полотен цієї талановитої художниці.   

  


  З 2 липня 2021 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» розпочинає роботу виставка сучасного іконопису. Ірина Годунова презентує 31 твір сакрального живопису в качанівському палаці.
  


          17 грудня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» провів реекспозицію постійно діючої виставки «Меморальна кімната В.І. Штернберга» авторським копіями члена спілки художників України Ірини Годунової на картини Штернберга.

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

---

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» запрошує бажаючих до участі в роботі VІІІ Качанівських читань, в рамках яких 25 – 26 серпня 2022 року відбудеться наукова конференція «Садиба: генезис в часі і просторі», присвячена 40-річчю заснування Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» (1981-2021) та  250-річчю заснування качанівської садиби (1772-2022)
Шановні відвідувачі!
У новорічно-різдвяний період 2022 року з 01.01.22 по 03.01.22 та з 07.01.22 по 09.01.22
заповідник працюватиме з 10.00 до 17.00(останнє екскурсійне замовлення прийматиметься до 15:00)   В Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» вже багато років діє безстрокова акція «Подаруй експонат заповіднику», мета якої – наукове комплектування фондової збірки новими надходженнями, які відтворюють історію качанівської дворянської садиби, її культуру, звичаї,  життя і побут. Так, в переддень новорічних свят до заповідника прибуло відправлення з колекцією порцелянових виробів зарубіжної побутової порцеляни ХІХ – ХХ ст. в кількості 50 предметів, передані громадянкою Канади українського походження, меценаткою пані Оленою Берикул – Криворучко. Вперше  заповідник отримав такий безцінний подарунок, який прибув морем, перетнувши Атлантичний океан, з Канади, м. Бері, Онтаріо. Передані експонати стануть гідною складовою фондового зібрання заповідника, державною частиною Музейного фонду України.
            Після 30 років збирання порцеляни пані Олена Берикул – Криворучко вирішила подарувати приватну колекцію порцеляни 4 регіонам України, зокрема, Чернігівшині, а саме – Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка».У зв'язку із встановленням з 30 жовтня 2021 р. "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Чернігівської області в заповіднику діятимуть наступні обмеження:
Відповідно до пункту 35  Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» продаж квитків відвідувачам чи екскурсантам на об’єктах заповідника здійснюється за наступних умов:

1. Відвідувач не досяг 18 років (за пред’явлення документа, що посвідчує  особу;
  
2. Відвідувач має негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу   антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не      більш як за 72  години до здійснення відвідування заповідника (за    пред’явлення   документа, що посвідчує особу);

3. Відвідувач має документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації – міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний                сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою                однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зеленісертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони  здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях у паперовому вигляді (за пред’явлення документа, що посвідчує особу) або може його показати за допомогою мобільного  додатка Порталу Дія (Дія);

4.   Відвідувач має документ, який свідчить про одужання особи від зазначеної хвороби (COVID-19) (за пред’явлення документа, що посвідчує особу).

5. Відвідувач має медичний висновок, що свідчить про наявність  протипоказань до вакцинації проти COVID-19, виданий закладом охорони здоров’я (за пред’явлення документа, що посвідчує особу).
Дані обмеження  поширюються на відвідувачів, які замовляють екскурсію та бажають відвідати об’єкти заповідника, крім прогулянки територією заповідника.
Відвідування заповідника та проведення екскурсій для відвідувачів
здійснюється з дотриманням зазначених осіб відповідних  протиепідемічних заходів, зокрема, дотримання  відстані не менш як 1,5-2  метрів міжособами та наявності увідвідувачів  засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.26.10.2021 Національний історико-культурний Заповідник «Качанівка» відвідав голова обласної державної адміністрації ЧАУС В’ячеслав Анатолійович, з метою ознайомлення з ходом реалізації державної програми за ініціативою президента України «Велике Будівництво». 
27 вересня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» презентував виставку образотворчого мистецтва «Україна, життя моє» члена спілки художників України Григорія Синиці (Київ) на відзначення 30 – річчя Незалежності України, Міжнародного дня туризму та Дня туризму в Україні. Назад 1 2 3 4 5 Далі

АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі