Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  Проєкт веломаршрут «Від парку до парку» реалізується у рамках грантової програми «КультураТуризмРегіони» Парафіївською ТГ у партнерстві з національним історико-культурним заповідником «Качанівка» та Державним дендрологічним парком «Тростянець» НАН України за фінансової підтримки від Українського культурного фонду та  Державного агентства розвитку туризму України.
  


  8 червня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» презентував виставку графічних робіт ХХІ ст. «Серед дерев Качанівки» художниці Наталії Алексенко (Київ). 

  


           Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» підтримує розгляд законопроєктів Міністерства культури та інформаційної політики про протидію хаотичній забудові, зареєстрованих на сьогодні у Верховній Раді України, зокрема, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини (№ 4561), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за руйнування і знищення нерухомої культурної спадщини та порушення традиційного характеру середовища (№ 4562).

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

--- Прийом відвідувачів заповідника "Качанівка" з 30 жовтня 2021 року

У зв'язку із встановленням з 30 жовтня 2021 р. "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Чернігівської області в заповіднику діятимуть наступні обмеження:
Відповідно до пункту 35  Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» продаж квитків відвідувачам чи екскурсантам на об’єктах заповідника здійснюється за наступних умов:

1. Відвідувач не досяг 18 років (за пред’явлення документа, що посвідчує  особу;
  
2. Відвідувач має негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу   антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не      більш як за 72  години до здійснення відвідування заповідника (за    пред’явлення   документа, що посвідчує особу);

3. Відвідувач має документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації – міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний                сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою                однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зеленісертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони  здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях у паперовому вигляді (за пред’явлення документа, що посвідчує особу) або може його показати за допомогою мобільного  додатка Порталу Дія (Дія);

4.   Відвідувач має документ, який свідчить про одужання особи від зазначеної хвороби (COVID-19) (за пред’явлення документа, що посвідчує особу).

5. Відвідувач має медичний висновок, що свідчить про наявність  протипоказань до вакцинації проти COVID-19, виданий закладом охорони здоров’я (за пред’явлення документа, що посвідчує особу).
Дані обмеження  поширюються на відвідувачів, які замовляють екскурсію та бажають відвідати об’єкти заповідника, крім прогулянки територією заповідника.
Відвідування заповідника та проведення екскурсій для відвідувачів
здійснюється з дотриманням зазначених осіб відповідних  протиепідемічних заходів, зокрема, дотримання  відстані не менш як 1,5-2  метрів міжособами та наявності увідвідувачів  засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі