Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  Проєкт веломаршрут «Від парку до парку» реалізується у рамках грантової програми «КультураТуризмРегіони» Парафіївською ТГ у партнерстві з національним історико-культурним заповідником «Качанівка» та Державним дендрологічним парком «Тростянець» НАН України за фінансової підтримки від Українського культурного фонду та  Державного агентства розвитку туризму України.
  


  8 червня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» презентував виставку графічних робіт ХХІ ст. «Серед дерев Качанівки» художниці Наталії Алексенко (Київ). 

  


           Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» підтримує розгляд законопроєктів Міністерства культури та інформаційної політики про протидію хаотичній забудові, зареєстрованих на сьогодні у Верховній Раді України, зокрема, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини (№ 4561), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за руйнування і знищення нерухомої культурної спадщини та порушення традиційного характеру середовища (№ 4562).

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

--- КАЧАНІВКА

Качанівка.
Коли чуєш цю назву, уявлення малює чудові краєвиди, цілий каскад озер, старовинний парк із затишними алеями і мальовничими галявинами і, звичайно, білоснижний, величний красень палац.
В 2022 році виповниться 250 років цій перлиніі палацо-паркового будіівництва, яка зберегла свою неперевершену ауру та атмосферу. Палац, церква і, безумовно, парк дають можливість поринути в минуле, відчути дух епохи.
Мабуть, більшість із нас відвідувала це місце і знає його дивовижну історію. Тут відпочивали і творили відомі митці: композитор Глінка, письменник Гоголь, поети Тарас Шевченко і Марко Вовчок. Гостьова книга сім’ї Тарновських налічує понад шістсот відомих прізвищ.
Але зараз Качанівка переживає не кращі часи. Комплекс фінансується із держбюджету, через нестачу коштів палац поступово руйнується, занепадає прекрасний парк.
Небайдужі люди, свідомі патріоти нашого краю, які щиро вболівають за долю української культури, створили Фонд відродження Качанівки, метою якого є об’єднання зусиль у справі відновлення, збереження та розвитку Національного історико-культурного заповідника.
Масштабність проекту вимагає значних коштів. Вже є домовленість про отримання двох грандів із США і Болгарії на суму 500 тисяч євро на проведення реставрації будівлі. Також, губернатор області запевнив про виділення коштів із обласного бюджету.
Наразі, спеціалістами проведений детальний огляд палацу. Зроблено висновок про 4-ту стадію аварійності приміщення, яка не дозволяє проводити екскурсії і пропускати в палац відвідувачів. Будівля під загрозою руйнування!
Для того, щоб невідкладно почати реконструкцію, потрібна розробка проекту на проведення робіт. Отже, Фонд звертається до небайдужих людей із закликом об’єднати свої зусилля у справі реставрації і розвитку заповідника як важливого національного культурно-мистецького центру.
Це закладено в нас генетично – приходити на допомогу тим, хто її потребує.
Зараз ми разом можемо допомогти повернути до життя історичну цінність, перлину нашого краю. Перерахування до Фонду вже зробив Сергій Борисович Черевик.
Закликаємо всіх долучитися до діяльності Фонду, зробивши посильний внесок. Ніяких вимог до розміру внеску немає, справа виключно добровільна. Від вас – бажання і 2 хвилинки часу.
Зібрана нашою командою сума буде перерахована одним платежем на рахунок Фонду.
Кошти збираємо на карту Сапсай Оксана Григорівна
5167 8030 0068 2703


АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі