Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

--- Щорічний Благодійний віденський бал у Києві

Щорічний Благодійний віденський бал у Києві відбудеться 4 квітня 2020 року і буде присвячений Україні, її виразному минулому, сьогоденню та майбутньому.
Лейтмотивом віденського балу-2020 стане Україна в динамічному розвитку сьогодення. Нам важливо, щоб кожна наша подія розкривала тему усвідомлення, що саме ми, своїм стилем життя, відношенням до себе та суспільства, формуємо національну ідентичність.
Тому віденський бал цього року стане місцем для об’єднання найкращого із сучасного культурного життя країни, яка заговорить зі світом мовою культурної дипломатії. Також, ми ставимо за мету, наповнити віденськи бали в Україні просвітницькою місією, щоб кожна подія була своєрідним освітнім майданчиком. В такій підхід ми вкладаємо можливість вчитись духовному осмисленню культурного досвіду попередніх поколіннь, щоб зібрати найкраще трансформуючи в нові цінності які будуть міцним фундаментом для сталого розвитку сучасної України.
Саме тому на балу ми покажемо історичних постатей, що ідентифікують нашу державу: Тараса Шевченка, Ярослава Мудрого, Василя Вишиваного, Лесю Українку та Григорія Сковороду; кожен з яких заговорить до сучасної молоді мовою своєї творчості, передаючи головні духовні цінності нашої культури. Така змістовність заходу допоможе встановити міцний зв’язок сучасної людини зі своїм корінням, та відкрити для себе розуміння єднання яке необмежене часом та кордонами.
Відвідати культурну подію України ми запросимо організаторів віденських балів з Відня, Осло та багатьох інших європейських міст, створюючи таким чином єдину платформу для обміну досвідом у різних сферах життя країн.
Соціальною місією проекту є благодійність, в такий спосіб ми показуємо перевагу духовного над матеріальним. Наша мета сформувати нове відношення та розуміння культури благодійності в основі якої знаходиться філантропія, як одна із складових  благополуччя та процвітання суспільства. Філантропія - одна з небагатьох мов, на який ми можемо говорити з іншим світом та вчитись осмислювати соціальні наслідки своїх інвестицій.
Цього року, Благодійний віденський бал у Києві буде збирати кошти для відновлення культурної спадщини країни, а саме реставрувати історичну будівлю паласу в національному історико-культурному заповіднику Качанівка. Спрямовуючи увагу на соціальні теми ми звертаємо погляд суспільства на особисту відповідальність кожного перед сьогоденням та майбутнім нашої культурної історії. І розвиваючи свідоме відношенням до культурних заходів країни ми створюємо нову екосистему для гармонійного розвитку людини та суспільства.
Напрямки та цілі співпраці з Фондом по відновленню Качанівки:
1)Стратегічні – створення в «Качанівці» культурного та духовного центру в Україні, що стане платформою для розвитку талановитої молоді України.
2)Тактичні – популяризація «Качанівки», як туристичного напрямку; привернення уваги громадськості до проблеми аварійного стану будівлі та необхідності реставрації.
3)Операційні – збір благодійних коштів на аукціоні, під час Благодійного Віденського балу в Києві 4 квітня.
План заходів на період березень-квітень:
1)Відкрита репетиція для преси дебютантів віденського балу 6.03.2020 в Музеї  Києва.
2)Презентація проекту «Врятуй Качанівку» 14.03.2020 в Качанівці, на якій присутні ЗМІ, дебютантів віденського балу, меценати, благодійники, представники влади.
3)Благодійний Віденський бал – проведення благодійного аукціону під час балу. Збір коштів з продажу картин молодих художників.

Авторизація

У цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі