Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  Проєкт веломаршрут «Від парку до парку» реалізується у рамках грантової програми «КультураТуризмРегіони» Парафіївською ТГ у партнерстві з національним історико-культурним заповідником «Качанівка» та Державним дендрологічним парком «Тростянець» НАН України за фінансової підтримки від Українського культурного фонду та  Державного агентства розвитку туризму України.
  


  8 червня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» презентував виставку графічних робіт ХХІ ст. «Серед дерев Качанівки» художниці Наталії Алексенко (Київ). 

  


           Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» підтримує розгляд законопроєктів Міністерства культури та інформаційної політики про протидію хаотичній забудові, зареєстрованих на сьогодні у Верховній Раді України, зокрема, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини (№ 4561), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за руйнування і знищення нерухомої культурної спадщини та порушення традиційного характеру середовища (№ 4562).

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

--- Прес – реліз Виставка-продаж «Пори року в Качанівці»

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» в співпраці з мисткинею Іриною Годуновою презентують авторську виставку-продаж «Пори року в Качанівці». Ірина Годунова багатоплановий художник,  яка отримала від рідних талант і любов до живопису, доповнила своїм світовідчуттям, фантазіями, мріями, відшліфувала майстерність під керівництвом чудового майстра Феодосія Гуменюка і відкрила світу свою неабияку творчу енергію, працюючи в різних видах і жанрах образотворчого мистецтва: монументальний розпис, іконопис, портрети, натюрморти, абстрактні композиції, пейзажі. У творчості Ірини Георгіївни велика кількість персональних виставок, де вона демонструє свою багатогранність. Після оформлення в 2004-2008 роках костьолу «Босих кармелітів» в Бердичеві, в 2013 році Ірину запросили розписати костьол Св. Олександра в Києві. Її полотна знаходяться в музеях України, приватних колекціях поціновувачів творчості цієї непересічної особистості.
Одним із найулюбленіших місць художниці є садиба Качанівка, яка у ХVІІІ ст. почала історію культурного центру, її не оминули європейські впливи. Особливих зусиль щодо влаштування парку доклав один з останніх господарів садиби Василь Тарновський - молодший. Слава парку набула широкого розголосу поза межами України. Наприкінці ХХ ст. садиба відновила своє існування в якості хранительки красних мистецтв. Тому не дивно, що садиба стала майданчиком для реалізації творчого начала Ірини Годунової. Качанівські краєвиди та архітектура надихнули мисткиню до створення живописних образів садиби через призму пір року. Такий творчий підхід дозволив розкрити внутрішнє мистецьке наповнення схожих за композицією робіт в різних кольорових гаммах і відтінках. Кожна пора року дозволяє підкреслити красу конкретного пейзажу певною кольоровою палітрою. Теплі кольори осені, зелень весни та літа досить чітко контрастують з холодними зимовими краєвидами. Неповторний шарм пейзажам мисткиня надає за допомогою мінливості самої погоди. Сповнені сонцем полотна, перегукуються з похмурими пейзажами на тлі білосніжної архітектури садиби. Це надає одним і тим же місцям різного психолого-емоційного забарвлення. В сумі полотна створюють єдиний контрастний пазл краси качанівської природи в різних її проявах. Споглядаючи полотна, глядач бачить мінливість качанівських пейзажів в залежності від конкретної пори року, має можливість естетично обрати найпривабливішу для себе пору року. Іншими словами, кожен тут знайде ту Качанівку, яка припала йому до душі. 
В кожній порі року є своя краса. Саме естетика цієї краси через призму качанівської садиби в повній мірі розкривається на полотнах Ірини Годунової.
З питань придбання картин телефонуйте за номером тел. 0677095310 – Ірина Годунова. 
АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі