Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  8 червня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» презентував виставку графічних робіт ХХІ ст. «Серед дерев Качанівки» художниці Наталії Алексенко (Київ). 

  


           Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» підтримує розгляд законопроєктів Міністерства культури та інформаційної політики про протидію хаотичній забудові, зареєстрованих на сьогодні у Верховній Раді України, зокрема, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини (№ 4561), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за руйнування і знищення нерухомої культурної спадщини та порушення традиційного характеру середовища (№ 4562).

  


  Міністерство культури та інформаційної політики України публікує перелік проектів з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, у тому числі замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, що будуть реалізовані в 2021 році в рамках проекту “Велика Реставрація” у межах президентської програми “Велике будівництво”.

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

--- Велике будівництво

       Міністерство культури та інформаційної політики оголосило рейтинг проєктів з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, у тому числі палацово-паркових комплексів, сформований з урахуванням рейтингу, що взяли участь у відборі в рамках проєкту «Велика реставрація» у межах президентської програми «Велике будівництво». 

         Відбір проєктів проведено експертною групою (радою) шляхом оцінювання кожного з них та подальшого формування рейтингу проєктів. Об’єкти обрані по всій території України. У першому відборі взяли участь 211 проєктів. До програми допущено 109 проєктів. Їх перелік сформований з урахуванням рейтингу та із зазначенням набраних балів, а також середньою оцінкою проєкта (першими у переліку зазначені проєкти, які набрали найбільшу суму балів). Серед них - Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» із затвердженим переліком 4 (чотирьох) об’єктів зі списку, які відповідно до рекомендації експертної групи (ради) будуть першочергово реалізовані в рамках проєкту «Велика реставрація»:

№ з/п

Ініціатор проєкту

Назва проєкту

Середній бал проєкту

30.

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка»

Розроблення науково-проєктної документації «Реставрація з пристосуванням пам’ятки історії, архітектури національного значення (1824-1853 роки) Палац з двома флігелями (північним та південним) (охоронний №250045/1-Н) за адресою: вул. Глінки, 1/1, с. Качанівка Ічнянського району Чернігівської області»

54,33

35.

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка»

Реставрація пам’ятки історії, архітектури національного значення кін. XVIII ст., 1830 р., Альтанка Глінки (охоронний №250045/5-Н). (Науково-проєктна документація на протиаварійні роботи)  за адресою: вул. Глінки, 1/1, с. Качанівка Ічнянського району Чернігівської області»

54,17

39.

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка»

Розроблення науково-проєктної документації «Реставрація з пристосуванням пам’ятки історії, архітектури національного значення (1817 – 1827 роки) Георгіївська церква (охоронний номер №250045/6-Н) за адресою: вул. Глінки,1/6, с. Качанівка Ічнянського району Чернігівської області»

54,00

55.

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка»

Розроблення науково-проєктної документації «Реставрація з пристосуванням пам’ятки історії, архітектури національного значення (1866 - 1898 роки) Водогінна вежа (охоронний №250045/2-Н) за адресою: вул. Глінки, 1/1,    с. Качанівка, Ічнянського району Чернігівської області»

53,50
Авторизація

У цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі