Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  Проєкт веломаршрут «Від парку до парку» реалізується у рамках грантової програми «КультураТуризмРегіони» Парафіївською ТГ у партнерстві з національним історико-культурним заповідником «Качанівка» та Державним дендрологічним парком «Тростянець» НАН України за фінансової підтримки від Українського культурного фонду та  Державного агентства розвитку туризму України.
  


  8 червня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» презентував виставку графічних робіт ХХІ ст. «Серед дерев Качанівки» художниці Наталії Алексенко (Київ). 

  


           Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» підтримує розгляд законопроєктів Міністерства культури та інформаційної політики про протидію хаотичній забудові, зареєстрованих на сьогодні у Верховній Раді України, зокрема, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини (№ 4561), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за руйнування і знищення нерухомої культурної спадщини та порушення традиційного характеру середовища (№ 4562).

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

---   Кафе-їдальня
Просмотров: 5 504До уваги туроператорів та гостей заповідника!

    24 Серпня 2013 року на терторії Національного історико-культурного заповідника "Качанівка" відкрилось ПРИВАТНЕ кафе-їдальня  "Легенди Качанівки", в якому Ви можете замовити собі обіди як для туристичних груп, так і в індивідуальному порядку. 
   

 Режим роботи:
з 10-00 до 18-00  в робочі дні;
з 10-00 до 18-00  в вихідні та святкові дні.
Вихідний день - Понеділок.


тел. для довідок та замовлень:
096-714-61-24 - Олена Миколаївна. 


    
АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі