Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  7 вересня 2019 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка», в рамках 13 літературно-мистецького свята «Качанівські музи», Дирекція художніх виставок України презентувала виставку сценографіїі театрального художнього костюма Катерини Корнійчук та Олексія Вакарчука «Три зустрічі з Шекспіром».
  


  7 вересня 2019 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» гостинно зустрічав учасників і гостей літературно-мистецького свята «Качанівські музи» шедеврами українського мистецтва різних жанрів. На головній сцені свята полонили своїми талантами ...
  


  24 серпня 2019 року об 11-00 годині Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" у співпрпаці з Парафіївською об’єднаною територіальною громадою проводить День Незалежності України. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до святкування.  

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

---   Кафе-їдальня
Просмотров: 492До уваги туроператорів та гостей заповідника!

    24 Серпня 2013 року на терторії Національного історико-культурного заповідника "Качанівка" відкрилось ПРИВАТНЕ кафе-їдальня  "Легенди Качанівки", в якому Ви можете замовити собі обіди як для туристичних груп, так і в індивідуальному порядку. 
   

 Режим роботи:
з 10-00 до 18-00  в робочі дні;
з 10-00 до 18-00  в вихідні та святкові дні.
Вихідний день - Понеділок.


тел. для довідок та замовлень:
096-714-61-24 - Олена Миколаївна. 


    
Авторизація

У цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі