Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


   В 2020 році  Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» в співпраці з Іриною Годуновою, членкинею Національної спілки художників України презентували авторську виставку-продаж «Пори року в Качанівці». Концепт даної виставки полягає у розкритті принад Качанівки в різні пори року. Щоб кожен відвідувач в незалежності від часу приїзду до Качанівки зміг на полотнах цієї художниці знайти свою улюблену пору року в цій садибі. Проект мав успіх, тому цілком закономірно стало його продовження в форматі оновленої виставки в 2021 році. До нового сезону Ірина Георгіївна підготувала нову добірку своїх полотен з пейзажами качанівської садиби. Кожна пора року представлена на виставці, кожна із них знайде свого поціновувача. Тож відвідувачі зможуть і далі отримати естетичне задоволення від споглядання Качанівки через призму різних пір року з полотен цієї талановитої художниці.   

  


  З 2 липня 2021 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» розпочинає роботу виставка сучасного іконопису. Ірина Годунова презентує 31 твір сакрального живопису в качанівському палаці.
  


          17 грудня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» провів реекспозицію постійно діючої виставки «Меморальна кімната В.І. Штернберга» авторським копіями члена спілки художників України Ірини Годунової на картини Штернберга.

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

--- Виставка сучасного іконопису художниці Ірини Годунової

З 2 липня 2021 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» розпочинає роботу виставка сучасного іконопису. Ірина Годунова презентує 31 твір сакрального живопису в качанівському палаці.

Вкотре для постійних відвідувачів заповідника Ірина Георгіївна доводить, що вона багатогранна художниця і творча особистість. Її багатогранність проявляється у створенні робіт станкового живопису, монументальному розписі храмів, відтворенні історичних полотен. На даній виставці мисткиня постає іконописцем, який глибоко відчуває духовну складову створених нею образів, які відносяться до канонічного іконопису. Техніка їх виконання є канонічною з використанням відповідних матеріалів і пігментів. Позолота, різьба надають деяким іконам особливої вишуканості та розкривають багатий творчий інструментарій, яким володіє художниця. Проте не в техніці криється душа ікони. Зі слів самої майстрині, кожен образ ікони створюється не стільки від бажання авторки, скільки на сакральному, підсвідомо рівні. Кожна ікона - це наслідок божественного провидіння, яке надихає авторку. Кожна ікона має «свій голос» у створенні того образу, який займе на ній своє місце. Тому деякі ікони пишуться надзвичайно швидко і це не залежить від розмірів і складності їх виконання.  

Загалом станкова ікона річ інтимно-сакральна, це портал, через який людина звертається до Бога. Тому її створення для майстрині є теж своєрідною практикою, через яку Ірина Георгіївна надихається синергією в своїй багатогранній творчій роботі, що дозволяє їй дарувати нам свої неперевершені за змістом і формою роботи.  
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі