Приємної прогулянки, Шановні гості!!! Презентація

 

18 квітня в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відбулася презентація виставки образотворчого мистецтва Першого приватного музею сучасного мистецтва України, власником і фундатором якого є Сергій Вікторович Цюпко.
Збірка музею нараховує близько 6 тисяч унікальних творів, вважається однією з найбільш повних і репрезентативних збірок українського живопису, графіки, скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва ХХ-ХХІ століть. Приватне зібрання, яке почало формуватися ще тридцять років тому, отримало музейний статус.
17 червня 2005 року Музей сучасного мистецтва України відкрив свої двері для відвідувачів. Подія народження в культурному просторі Країни нової мистецької установи,  стало знаковою. Це і музею дало поштовх на цілеспрямоване поповнення творами сучасних митців, у прагненні до презентації регіонального творчого розмаїття і мистецьких шкіл. Фокус комплектування музейних фондів спрямований і на спадщину, що так, чи інакше, впливає на сьогоденний художній контекст.
"АРТ- ВОЯЖ" - музейний проєкт, що мандрує, створили його у 2010 році і він не припиняє обертів в своєму пересуванні.
Стартувала музейна експозиція у Національному музеї Грузії. Поціновувачі мистецтва отримали можливість ознайомитися з творами музейної скарбниці. Необхідність в таких пересувних проєктах, відгуки вдячних відвідувачів і, водночас, налагодження дружніх стосунків, нових взаємоцікавих зв"язків виявилися надзвичайно потрібними, що і дало імпульс для продовження подорожування!
Кожна експозиція - це індивідуально створена підбірка творів, з урахуванням місця перебування, образу виставкових залів, зацікавлення глядача.
Виставка "АРТ-ВОЯЖ" на березі річки Смош, що на Чернігівщині, в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" - це поєднання унікальної палацової архітектури 18-го сторіччя і сучасного мистецького виразу. Цікаво, що в свій час кращі представники культури: Тарас Шевченко, Микола Гоголь,Михайло Врубель, Ілля Рєпін, Михайло Глінка та багато інших надихалися перебуванням у садибі Тарновських та творили на території парку, а сьогодні в залах виставлені живописні твори їх нащадків, тих, хто виховувався на нашій національній культурі.
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі