Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  Проєкт веломаршрут «Від парку до парку» реалізується у рамках грантової програми «КультураТуризмРегіони» Парафіївською ТГ у партнерстві з національним історико-культурним заповідником «Качанівка» та Державним дендрологічним парком «Тростянець» НАН України за фінансової підтримки від Українського культурного фонду та  Державного агентства розвитку туризму України.
  


  8 червня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» презентував виставку графічних робіт ХХІ ст. «Серед дерев Качанівки» художниці Наталії Алексенко (Київ). 

  


           Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» підтримує розгляд законопроєктів Міністерства культури та інформаційної політики про протидію хаотичній забудові, зареєстрованих на сьогодні у Верховній Раді України, зокрема, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини (№ 4561), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за руйнування і знищення нерухомої культурної спадщини та порушення традиційного характеру середовища (№ 4562).

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

--- Персональна виставка Алевтини Філон «Краса землі моєї…»

Алевтина Миколаївна Філон народилася 27 січня 1990 року в мальовничому селі Білиця Ямпільського району, Сумської області. Навчалася в Народній студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» м. Ямпіль. Живе і працює в місті Шостка. Любов до своєї малої Батьківщини, де живуть її батьки і вчителі, де пройшло її дитинство, сповнене мрій і великих амбіцій, дала поштовх для розвитку дару бачити прекрасне і втілювати його на полотні.
«Художник – це не той, хто малює, а той, хто не може не малювати!» - говорить про себе Алевтина Філон.  Вона постійно в пошуку  нових ідей, вражень, знайомств з цікавими людьми.  За яскравим шаром барв – її враження, сприйняття навколишнього світу. Хист, здібності та талант допомагають художниці створювати картини, що вирізняються високим рівнем досконалості, несуть естетичну насолоду та позитивні емоції. Цього художниця досягає яскравою, життєствердною палітрою акрилових фарб. Основним жанром, до якого звертається художниця, є пейзаж і натюрморт. На її полотнах розквітає та буяє рослинність. Споглядаючи картини, глядач мимоволі сповнюється позитивними емоціями. Світло, радість, життя, краса, - це епітети до робіт Алевтини.  
Творчість мисткині багатогранна, про що свідчить виставка «Краса землі моєї…», яка презентує близько тридцяти творів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва художниці, виконані в різних художніх техніках: олійний живопис, роботи акрилом, декоративний розпис, сувенірна продукції.  
Алевтина Філон – член творчих спілок «Княжа скарбниця» (м. Новгород - Сіверський), «Шостка квітне талантами» (м. Шостка). Активно експонується з 2015 року, учасниця двадцяти чотирьох міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських  художніх виставок і фестивалів народної творчості. А сьогодні ви знайомитеся з нею в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка».
З питань придбання робіт звертайтеся до автора за тел.: 0665466959 або через сторінку в Facebook. 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі