Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  7 травня 2019 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» став базою для проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл - Джура» за участю загальноосвітніх шкіл відділу освіти Парафіївської об'єднаної територіальної громади.
  


     2 травня 2019 року співробітники культурно-освітнього відділу Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» з Іриною Михайлівною Тарновською – Трач відвідали могили родини Тарновських на Звіринецькому кладовищі в м. Києві з метою впорядкування поховань та вшанування пам'яті Василя Тарновського – молодшого, його матері Людмили Володимирівни, дружини Софії Василівни і наймолодшого сина Петра.
    22 квітня 2019 року співробітники Національного історико-культурного заповідника «Качанівка», на відзначення Дня пам'яток історії та культури, Міжнародним дня пам'яток та визначних місць, відвідали садибу козацьких полковників і меценатів Лизогубів у селищі Седневі Чернігівської області, з 2015 року - філію Чернігівського обласного історичного музею ім. В.В. Тарновського. Ознайомитись з унікальними пам'ятками Седнева (Свято – Георгіївська церква, Воскресенська церква, камʼяниця Лизогубів, ротонда Леоніда Глібова), побачити мальовничі краєвиди селища, які свого часу надихали на творчість Тараса Шевченка, Леоніда Глібова, Бориса Грінченка, Лева Жемчужникова, Лева Лагоріо, допомогла завідувач відділом садиби Лизогубів Чернігівського обласного історичного музею ім. В. В. Тарновського Тетяна Сергіївна Луговська. 

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

--- Персональна виставка Алевтини Філон «Краса землі моєї…»

Алевтина Миколаївна Філон народилася 27 січня 1990 року в мальовничому селі Білиця Ямпільського району, Сумської області. Навчалася в Народній студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» м. Ямпіль. Живе і працює в місті Шостка. Любов до своєї малої Батьківщини, де живуть її батьки і вчителі, де пройшло її дитинство, сповнене мрій і великих амбіцій, дала поштовх для розвитку дару бачити прекрасне і втілювати його на полотні.
«Художник – це не той, хто малює, а той, хто не може не малювати!» - говорить про себе Алевтина Філон.  Вона постійно в пошуку  нових ідей, вражень, знайомств з цікавими людьми.  За яскравим шаром барв – її враження, сприйняття навколишнього світу. Хист, здібності та талант допомагають художниці створювати картини, що вирізняються високим рівнем досконалості, несуть естетичну насолоду та позитивні емоції. Цього художниця досягає яскравою, життєствердною палітрою акрилових фарб. Основним жанром, до якого звертається художниця, є пейзаж і натюрморт. На її полотнах розквітає та буяє рослинність. Споглядаючи картини, глядач мимоволі сповнюється позитивними емоціями. Світло, радість, життя, краса, - це епітети до робіт Алевтини.  
Творчість мисткині багатогранна, про що свідчить виставка «Краса землі моєї…», яка презентує близько тридцяти творів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва художниці, виконані в різних художніх техніках: олійний живопис, роботи акрилом, декоративний розпис, сувенірна продукції.  
Алевтина Філон – член творчих спілок «Княжа скарбниця» (м. Новгород - Сіверський), «Шостка квітне талантами» (м. Шостка). Активно експонується з 2015 року, учасниця двадцяти чотирьох міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських  художніх виставок і фестивалів народної творчості. А сьогодні ви знайомитеся з нею в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка».
З питань придбання робіт звертайтеся до автора за тел.: 0665466959 або через сторінку в Facebook. 
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Авторизація

У цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі