Вшанування 120-х роковин смерті В.В.Тарновського (1838-1899)
19 травня 2019 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» у співпраці з Чернігівським обласним історичним музеєм імені В.В.Тарновського, в рамках музейного лекторію «Дорогами рідного краю», проведено захід на вшанування 120-х роковин смерті В.В.Тарновського (1838-1899). У програмі заходу - тематичні лекції та музичні твори.
План
заходу, присвяченого 120- роковинам смерті В.В. Тарновського (1838-1899)
Місце проведення: Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» 19 травня 2019 року в рамкахмузейного лекторію »Дорогами рідного краю» за маршрутом: Чернігів – Ніжин – Ічня – Парафіївка – Качанівка – Чернігів Чернігів – Ніжин: Розвиток благодійництва на Чернігівщині в кінці ХIХ століття Самохіна Н.Є. – завідуюча науково- освітнім відділом Ніжин – Ічня Т.Г. Шевченко та благодійництво родини Тарновських Самохіна Н.Є. Ічня – Парафіївка – Качанівка Господарська та просвітницька діяльність родини Тарновських Самохіна Н.Є. Палац Національного історико - культурного заповідника « Качанівка» Василь Тарновський – носій українського духу та патріотизму Половнікова С.О. – старший науковий співробітник Музичні твори у виконанні Дарії Грибань та Андрія Мороза,студентів Чернігівського музичного коледжу імені Л.М. Ревуцького
М. Глінка, В.. Забіла « Гуде вітер вельми в полі»
М.. Глінка, В.. Забіла « Не щебечи, соловейку»
С. Рахманінов, Т. Шевченко, О. Плещеєв «Полюбила я на печаль свою»
Відомі діячі мистецтва ХIХ століття – гості Качанівки ШевченкоТ.М. – заступник директора з наукової роботи Національного заповідника «Качанівка». Музичні твори у виконанні Дарії Грибань та Андрія Мороза, студентів Чернігівського музичного коледжу імені Л.М. Ревуцького, концертмейстер Дем’янченко І.В. 1. Українські народні пісні: «Ой, не світи, місяченьку», «Червоная калинонька», «Місяць на небі 2. Арії з оперА. Аренский, А. Крюков «Песня певца за сценой» з опери «Рафаэль», М. Лисенко, І. Котляревський « Пісня Петра» з опери«Наталка-Полтавка»