Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  8 червня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» презентував виставку графічних робіт ХХІ ст. «Серед дерев Качанівки» художниці Наталії Алексенко (Київ). 

  


           Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» підтримує розгляд законопроєктів Міністерства культури та інформаційної політики про протидію хаотичній забудові, зареєстрованих на сьогодні у Верховній Раді України, зокрема, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини (№ 4561), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за руйнування і знищення нерухомої культурної спадщини та порушення традиційного характеру середовища (№ 4562).

  


  Міністерство культури та інформаційної політики України публікує перелік проектів з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, у тому числі замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, що будуть реалізовані в 2021 році в рамках проекту “Велика Реставрація” у межах президентської програми “Велике будівництво”.

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

--- Кріпосна

         «Кріпосна», 3 сезон 

В Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка»упродовж двох днів, з 17 до 18 травня, тривали зйомки 3 сезону 24-серійного легендарного, костюмованого, історичного художнього фільму «Кріпосна» у постановці режисера Фелікса Герчикова та за участю співробітників заповідника в масових сценах.

          Події фільму відбуваються в 1856 році в м. Києві. Ряд сцен картини знято  в заповіднику. Глядачі серіалу мають змогу побачити красу, велич і всі принади  качанівської дворянської садиби.

               Фінал 2 сезону залишив для глядачів чимало питань, відповіді на які вони побачать у продовженні стрічки. Продюсери проєкту і відомі артисти (Боклан С., Жураківська О., Цимбалюк Т., Жданов В., Дробот М., Прісс С., Стрельников С., Денисенко Н.) гарантують, що 3 сезон серіалу буде непередбачуваним і цікавим. На глядачів справді чекає захоплива драма з несподіваними поворотами сюжету. «Чи живий Жданов? Як склалися стосунки Лариси Яхонтової та Петра Червінського? Хто народиться у цієї пари: хлопчик чи дівчинка? І чи народиться взагалі? З ким залишиться Катя? Ба більше, це буде історія, яка дуже сучасна. У ній ми будемо говорити про те, що немає ніякої таємниці, яку можна довго приховувати», – розповіла шоуранер серіалу Тала Пристаєцька.
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Авторизація

У цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі