Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  Проєкт веломаршрут «Від парку до парку» реалізується у рамках грантової програми «КультураТуризмРегіони» Парафіївською ТГ у партнерстві з національним історико-культурним заповідником «Качанівка» та Державним дендрологічним парком «Тростянець» НАН України за фінансової підтримки від Українського культурного фонду та  Державного агентства розвитку туризму України.
  


  8 червня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» презентував виставку графічних робіт ХХІ ст. «Серед дерев Качанівки» художниці Наталії Алексенко (Київ). 

  


           Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» підтримує розгляд законопроєктів Міністерства культури та інформаційної політики про протидію хаотичній забудові, зареєстрованих на сьогодні у Верховній Раді України, зокрема, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини (№ 4561), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за руйнування і знищення нерухомої культурної спадщини та порушення традиційного характеру середовища (№ 4562).

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

--- Веломаршрут "Від парку до парку"

Мета проєкту: стимулювати розвиток туризму на території Парафіївської ТГ (що має величезні туристичні магніти – Качанівський палацово-парковий ансамбль та Тростянецький дендропарк) через створення комплексного туристичного продукту – маршрутів Качанівським парком, Тростянецьким дендропарком та територією Парафіївської ТГ різного рівня складності з пересуванням на велосипеді.  

Створено привабливий для туристів веломаршрут з 6 різних треків, що завантажуються на будь-який навігаційний додаток та проводять по всій території двох парків, які повністю екскурсійно не обслуговуються через свої значні території площею 204 та 560 га. Маршрут має більш ніж 75 об’єктів показу, місця харчування, рекреаційні зони та місця ночівлі.

Для тестування готового туристичного продукту було залучено 27 учасників з різних регіонів України, які затрималися в громаді на 5 насичених катанням днів, а не звичних 2-3 години, перетворившись з одноденних відвідувачів на туристів.

До створення туристичного продукту "Веломаршрут об'єктами культурної спадщини Парафіївської ТГ "Від парку до парку", було залучено більше ніж 50 чоловік як членів громади, так і представників культурно-креативних індустрій Прилуцького району – тим самим створено комплексний конкурентоспроможний продукт, здатний до сталого розвитку.

Подивитися більше про локації маршруту.

Подивитися всі маршрути разом.


Маршрут 1. "Підкори Качанівку"
Дивитися мапу.
Завантажити .gpx файл

Маршрут 2. "Веломаршрут для кожного"
Дивитися мапу.
Завантажити  .gpx файл

Маршрут 3. "Слідами Скоропадських"
Дивитися мапу.
Завантажити  .gpx файл

Маршрут 4. "Аристократ на велосипеді"
Дивитися мапу.
Завантажити  .gpx файл

Маршрут 5. "Дорога від парку до парку у смартфоні"
Дивитися мапу.
Завантажити  .gpx файл
АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі