Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  Проєкт веломаршрут «Від парку до парку» реалізується у рамках грантової програми «КультураТуризмРегіони» Парафіївською ТГ у партнерстві з національним історико-культурним заповідником «Качанівка» та Державним дендрологічним парком «Тростянець» НАН України за фінансової підтримки від Українського культурного фонду та  Державного агентства розвитку туризму України.
  


  8 червня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» презентував виставку графічних робіт ХХІ ст. «Серед дерев Качанівки» художниці Наталії Алексенко (Київ). 

  


           Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» підтримує розгляд законопроєктів Міністерства культури та інформаційної політики про протидію хаотичній забудові, зареєстрованих на сьогодні у Верховній Раді України, зокрема, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини (№ 4561), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за руйнування і знищення нерухомої культурної спадщини та порушення традиційного характеру середовища (№ 4562).

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

---   Санітарний день
Просмотров: 531
           герб України

НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК "КАЧАНІВКА"

  

Н А К А З

  

04 серпня 2014 року   с.Качанівка   № 20-О

  

Про встановлення санітарного дня

  

   Керуючись пунктом 7.1.2, статті 7.1, розділу 7 Статуту Національного історико-культурного заповідника    "Качанівка", затвердженого наказом Міністерства культури України від 06.07.2012 р. № 721  

  

НАКАЗУЮ:

     1. Для підтримання належного санітарного стану на території парку, у виставкових залах та виробничих приміщеннях заповідника, встановити понеділок кожної неділі САНІТАРНИМ ДНЕМ.

     Екскурсійне обслуговування екскурсантів в цей день не проводити.  
     2. Контроль за виконанням наявного наказу покласти на заступника генерального директора з науково-дослідної роботи Шевченка Т.М.  
     3. Наявний наказ довести до відома заступника генерального директора по науково-дослідній роботі Шевченка Т.М., завідувача відділу науково-освітньої роботи Петренко О.М., завідувача паркового відділу Іщенка П.Б., завідувача відділу обслуговування Нестеренка О.М.  
  

Генеральний директор - В.Б. БуренкоАвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі