Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

---   Вакансії
Просмотров: 1 225Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» запрошує на постійну роботу  спеціалістів за наступними вакантними посадами з відповідними кваліфікаційними вимогами за посадами, зокрема:


Старший інспектор з кадрів. 

Кваліфікаційні вимоги до кандидата за посадою: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Додаткові вміння, знання, навички, вимоги до працівника: основні  принципироботи  на  комп'ютері.Економіст. 

Кваліфікаційні вимоги до кандидата за посадою: вища освіта (спеціаліст, бакалавр) або спеціальна освіта відповідного напряму підготовки. Стаж роботи за професією економіста – не менше 2 років.

Додаткові вміння, знання, навички, вимоги до працівника: основні  принципироботи  на  комп'ютері.Водій автотранспортних засобів.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата за професією: повна  або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта (навчальний заклад з підготовки водіїв автотранспортних засобів),  наявність кваліфікаційного свідоцтва на право керування транспортними засобами  категорії ВС.Робітник зеленого будівництва.

Кваліфікаційні вимоги за професією: базова або неповна  базова загальна середня освіта, без вимог до стажу роботи. 


380982167256 - телефон приймальні, телефонувати з 800 до 1700 


Авторизація

У цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі